Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 203036 | 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

55 tanév, több mint 100 oktató, sok kedves emlék, vidám pillanatok

Erről és hasonló dolgokról beszélgettünk iskolánk nyugdíjas dolgozóival, akiket október 5-én egy teadélutánon láttunk vendégül.

2023. okt. 24.

KERESŐ

LÁTOGATÁS A 301-ES PARCELLÁBAN

2024. február 25-e a Kommunista Diktatúrák Áldozatainak Emléknapja. Ebből az alkalomból látogattunk el 12. évfolyamos tanulóinkkal az 1945 utáni magyar történelem egyik ikonikus helyszínére, a Rákoskeresztúri Új Köztemetőbe.

2024. febr. 25.
Sianos Krisztina

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Magyar Parasport Napja

Február 22-én már hagyományosan, sokadszor ünnepeltük a Ma­gyar Parasport Napját iskolánkban.

2024. febr. 22.

Tippel Györgyné - Temetési beszéd

Aki elment az elment, mondták gyerekkoromban az öregek. S ez egyáltalában nem így van. Sokan elmentek már tőlem, de senki sem tudott igazán faképnél hagyni. Úgy állok itt, mint akinek senkije nincsen és van egy kosaram, amiben mindenki benne van.

2023. okt. 15.

Pályaválasztási kiállítás - Tököl

A Pest Vármegyei Kormányhivatal szervezésében megrendezésre kerülő programon iskolánk is részt vett. A 17 általános iskola 7-es és 8-as diákjai játékos kézműves feladatokkal tehették próbára kézügyességüket, illetve tájékozódhattak a technikumban és szakképzésben nyújtott képzéseinkről.

2023. okt. 13.

Érdi Szakképzési Centrum

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Telefon: +3624535090

E-mail: klasszki@gmail.com