SZC logo

Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 203036 | 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Intézmény logo

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

55 tanév, több mint 100 oktató, sok kedves emlék, vidám pillanatok

Erről és hasonló dolgokról beszélgettünk iskolánk nyugdíjas dolgozóival, akiket október 5-én egy teadélutánon láttunk vendégül.

2023. okt. 24.

KERESŐ

55 tanév, több mint 100 oktató, sok kedves emlék, vidám pillanatok

2023. okt. 24.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Tippel Györgyné - Temetési beszéd

Aki elment az elment, mondták gyerekkoromban az öregek. S ez egyáltalában nem így van. Sokan elmentek már tőlem, de senki sem tudott igazán faképnél hagyni. Úgy állok itt, mint akinek senkije nincsen és van egy kosaram, amiben mindenki benne van.

2023. okt. 15.

Pályaválasztási kiállítás - Tököl

A Pest Vármegyei Kormányhivatal szervezésében megrendezésre kerülő programon iskolánk is részt vett. A 17 általános iskola 7-es és 8-as diákjai játékos kézműves feladatokkal tehették próbára kézügyességüket, illetve tájékozódhattak a technikumban és szakképzésben nyújtott képzéseinkről.

2023. okt. 13.

Nemzeti gyásznap

11. évfolyamos tanulóink 2023.10.06-án a Fiumei úti Sírkertben jártak és tiszteletüket rótták le a hősök előtt a Nemzeti gyásznapon. A látogatás egyben tematikus történelem óra is volt

2023. okt. 11.
        Sianos Krisztina

„Kunokról, nem csak kunoknak”

Kedves Olvasó! Kiskunlacházi lakosként, esetleg kun felmenőkkel a családjában tud Ön kun görcsöt kötni vagy fordított köles kását készíteni? Ismeri az idézetet: Biziη Atamïz, kim-siη köktä!Sentlensin Seniη adïη,..

2023. jún. 6.
          Sianos Krisztina

Milánó, Erasmus+, Szakmai tapasztalatgyűjtés

A tavalyi sikeres barcelonai út után 2023. február 19-én az Erasmus+ mobilitási program nyertes pályázatának keretében a 11E osztályából 8 magasépítő technikus és 7 informatikus tanuló kapott lehetőséget arra, hogy Milánóba utazhasson szakmai gyakorlatra.

2023. máj. 10.
            Pozsár-Nagygyörgy Éva

SZC logo

Érdi Szakképzési Centrum

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Telefon: +3624535090

E-mail: klasszki@gmail.com