Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 203036 | 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

55 tanév, több mint 100 oktató, sok kedves emlék, vidám pillanatok

Erről és hasonló dolgokról beszélgettünk iskolánk nyugdíjas dolgozóival, akiket október 5-én egy teadélutánon láttunk vendégül.

2023. okt. 24.

KERESŐ

Szakmai előadások és üzemlátogatás a Jaf-Holz Ungarn Kft-nél

A Jaf-Holz akadémia rendezvényeinek keretében iskolánk végzős asztalos diákjai elméleti előadásokon és gyakorlati bemutatókon vettek részt a Jaf-Holz dunavarsányi telephelyén.

2024. ápr. 27.
Kardos István

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Szakmakipróbáló nap

Ne csak nézd, próbáld ki, csináld meg! Tapasztald meg milyen mesterember lennél! Ezzel a felhívással szerveztünk iskolánkban 2024.04.16-án szakmakipróbáló napot.

2024. ápr. 16.
    Nagy Zsuzsanna Judit

Skill Junior válogatóverseny 2024 április 12.

Idén harmadik alkalommal kerül megrendezésre ez a megmérettetés, ami bepillantást enged a Skill versenyek világába. A helyszín ezúttal is a Kaesz Gyula Faipari Technikum volt. Ez az iskola már több világ-, és európabajnok asztalos felkészítésével büszkélkedhet.

2024. ápr. 12.
      Kardos István

LÁTOGATÁS A 301-ES PARCELLÁBAN

2024. február 25-e a Kommunista Diktatúrák Áldozatainak Emléknapja. Ebből az alkalomból látogattunk el 12. évfolyamos tanulóinkkal az 1945 utáni magyar történelem egyik ikonikus helyszínére, a Rákoskeresztúri Új Köztemetőbe.

2024. febr. 25.
        Sianos Krisztina

Magyar Parasport Napja

Február 22-én már hagyományosan, sokadszor ünnepeltük a Ma­gyar Parasport Napját iskolánkban.

2024. febr. 22.

Érdi Szakképzési Centrum

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Telefon: +3624535090

E-mail: klasszki@gmail.com