Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 203036 | 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Köszöntjük az Érdi SZC Kiskunlacházi Technikum weboldalán!

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük intézményünk honlapján.

Az oldalunkon böngészve olyan információkat, tudnivalókat talál, amelyek megkönnyítik a tájékozódást az iskolánk életével kapcsolatban. Az érdeklődők betekintést kaphatnak az iskola hétköznapi életébe, mindennapjaiba. Megismerhetik az itt folyó szakmai munkát, szakmai képzéseket és azokat a követelményeket és kötelezettségeket, amelyeket az iskola támaszt tanulóival szemben.

Intézményünk, az Érdi SZC Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola egy klasszikus modell alapján működő oktatási intézmény. Földrajzi elhelyezkedése következtében (kisvárosi környezet egy hasonló méretű kisváros és számos falu szomszédságában ) széles képzési palettával rendelkezik, nappali iskolarendszerű oktatásban technikumi illetve szakképző iskolai képzést ad, iskolarendszeren belül felnőttek oktatása esti munkarendben zajlik. A technikumi képzésben 4 ágazat képviselteti magát, 5 szakmával, melyek a következők: informatika ágazat rendszerüzemeltető technikusi , építőipar magasépítő technikus , gazdálkodás és menedzsment pénzügyi- é számviteli ügyintéző , szépészet ágazat kozmetikus technikus és fodrász kimenettel. Szakképző iskolai képzésben 3 ágazatban 4 szakmát oktatunk: Faiparban asztalost, kereskedelemben kereskedelmi értékesítőt, építőiparban kőművest és festő, mázoló, tapétázót. Az építőiparban megnövekedett igények miatt a jövőben tervezzük bevezetni a burkoló szakot. Felnőttoktatásban a piaci igényeket vesszük figyelembe a szakmai kínálatunkban, így jelenleg 5 ágazat 7 szakmáját oktatjuk.

BemutatkozásBemutatkozásBemutatkozás

Érdi Szakképzési Centrum

Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola

2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.

Telefon: +3624535090

E-mail: klasszki@gmail.com